Imena dobitnika u nagradnoj igri ‘JUICY HAPPY MONTH’

juicy-happy-month-logoNa temelju članka 67. Zakona o priređivanju igara na sreću i nagradnih igara (Narodne novine 83/02) i pravilnika o privređivanju nagradnih igara (Narodne novine 158/02), Jamnica d.d. iz Zagreba, Getaldićeva 3, objavljuje dobitnike u nagradnoj igri ‘Juicy happy month’:

ČESTITAMO DOBITNICIMA!

1. nagrada
2 x POKLON BON ADRIATICA NET:
1. Nataša Ajduković, Frankopanska 60, Delnice
2. Žarko Crnković, Matice hrvatske 2A, Delnice

2. nagrada
2 x SAMSUNG LED TV + KUĆNO KINO:
1.Krunoslav Cmarko, Novoselci 11, Pleternica
2. Mirela Janjić, Trapari 26, Pleternica

3. nagrada
6 x IPHONE 3G, 8 GB:
1 .Željka Ignjatović, K. Filića 11, Varaždin
2. Stanka Obadić-Tomić, Osječka 94, Varaždin
3. Kristijan Knežević, Glagoljaša 2, Crikvenica
4. Fran Sokolić, Vukovarska 168,Dramalj
5. Lena Ćaćić, Šandaljska 5, Pula
6. Sanja Čulina, Mornarički trg 2, Pula

Ostale nagrade
30 x mjesečna zaliha Juicy soka:
1. Maja Ćosić, Ćosin potok 37, Sinj
2. Anica Milec,Vuglovec 31, Ivanec
3. Božana Blagojević, Feliksa Tironija 8, Supetar
4. Igor Šamukić, A. Hebranga 4/13, Slavonski Brod
5. Dominik Mlinarić, V. Novaka 9, Varaždin
6. Nataša Paliska, Prilaz griža 2, Labin
7. Katarina Fertić, Donje selo 2, Mokošica
8. Alen Milković, Ružina 24, Osijek
9. Marina Delač, T. Ujevića 24, Zagreb
10. Anđelka Bilandžija, Lovačka 15, Novska
11. Tamara Ugrčić, Galižanska 4, Fažana
12. Gordana Jurić, P.B. Šimića 22, Split
13. Mihaela Bogović, J.S.R. 73, Ivankovo
14. lva Ščurščak, Vl. Gortana 21, Raša
15. Gordana Majstorović, II poljski put 5,Zagreb
16. Željka Smoljo, Put Šumarije b.b., Sinj
17. Željko Grđan, Jamine 1, Ivanec
18. Damir Bilas, Poljska 28, N. Središće
19. Marina Bošnjaković, Trg 108. brigade,Podcrkavlje
20. Leona Solerti, Ujevićeva 13, Varaždin
21. Elvis Mohorović, Veli Golji 37, Labin
22. Nikša Šarić, S. Cvijića 12, Dubrovnik
23. Sandi Sertić, V. Nazora 60,Laslovo
24. Silvija Pajer, Šišićeva 9, Zagreb
25. Ivana Banović, Željanska 63, Lipovljani
26. Selena Ilić, Istarska 19, Fažana
27. Margarita Carić, Svirče, 21462 Vrbani
28. Milan Miškulin, Žrtava fašizma, Ivankovo
29. Alen Knapić, M.Vl.Ilirik 43, Raša
30. Matija Čengić, Kustošijanska 164a,Zagreb

200 x Juicy majica:
1. Zdravko Malis, Obrov 44B, Kaštel Lukšić
2. Darija Špoljarić, Novigradska 10, Umag
3. Blaženka Magdić, Istarska 25, Buje
4. Sanja Milokavić, Dobrili 52, Pazin
5. Deni Jordan, Primorska 30, Varaždin
6. Ana Matjašić, Velog Jože 67c, Poreč
7. Tamara Janjanin, Bruštoloni 5, Umag
8. Jasna Erlić, Kaštanjez 9, Banolje, Pula
9. Ivana Novak, Osječka 88, Tenja,Osijek
10. Ivana Mesić, Brinjska kamenica 5, Brinje
11. Ivan Vrbanec, I. Gundulića 34, Čakovec
12. Katarina Vukoder, Jezerane 31, Brinje
13. Ljiljana Brko, Galovec 70, Konjščina
14. Paula Kalašić, Hercegovačka 38, Split
15. Antonija Belanović, Sekirišće 91, Začretje,Zabok
16. Denis Sanorić, Kastavska 10A, Pula
17. Kristina Tanković, Zorkovačka 4, Zagreb
18. Sunčana Čauš, Poljanska 10, Ivanić Grad
19. Andrea Mulc, Blaževića Blaža 22, Skrad
20. Marinka Kajić, Porat 17, Supetar
21. Anica Obadić, G.Vratno, Varaždinska 21,Graberje
22. Andreja Šatović, Pustike 20, Pustike, Velika Gorica
23. Nikolina Kujundžić-Mišek, P. Kraljevića 11, Đakovo
24. Ivica Balić, Dobrilina 1, Split
25. Nikola Štivojević, Zagrebačka 73, Novska
26. Šte ca Minđak, Hegedušićeva 1, Zlatar
27. Željka Fabekovac, P. Zrinskog 11, Husain,Kutina
28. Nevenka Podgorščak, Vujčecova 24, Klinča Sela
29. Krisel Ban ć, Trg Slobode 3, Buje
30. Suzana Marinčić, R. Boškovića 30, Koprivnica
31. Krešimir Štefančić, B.Berse, Slavonski Brod
32. Ivana Čuljak, M. Bogovića 18, Bjelovar
33. Emina Hošab, Matka Laginje 5, Varaždin
34. Tatjana Đebro, Žrtava fašizma 9C, Umag
35. Majda Veljačić, Štale 55, Bribir
36. Ivana Glavašić, Sprečanska 46, Brijest
37. Igor Cvjetičanin, Mljekarska 33, Zagreb
38. Božica Orešković, Siliac 72, Ličko Lešće
39. Kristina Matanić, Š.Kula bb, Lički Osik
40. Manuela Pernić, Volpija 5, Buje
41. Tea Juretić, Mosećka 72, Split
42. Stjepan Herkl, M. Gupca 10, Osijek
43. Natalija Galinec, Naselje Stanka Vraza 1, Kajić Milković, Osijek
44. Antonija Žužić, Vrh 65A, Krk
45. Tomislav Nicki, Gojava 11B, Hvar
46. Jelena Blaženski, Golijotska 7, Pula
47. Andreas Živko, Ilica 47, Zagreb
48. Suzana Lacković, Tome Koščeca 23, Dugo Selo
49. Veronika Turniški, Franečići 26/1, Buzet
50. Vedran Čović, Čaporice bb, Trilj
51. Ana Glavić, Pirinova 6, Zagreb
52. Ana Salopek, Kučinići 62, Josipdol
53. Ivana Kunštek, II ferenčica 10, odv.5, Zagreb
54. Đurđica Tomeković, E. 49, Poreč
55. Ivana Domančić, Kovačići 11, Šmrika
56. Josip Blizanac, Donja Poljana 40, Ivanić Grad
57. Dijana Žuliček, V. Nazora 13, Umag
58. Robert Kutinjač, Mazzini 10, Rovinj
59. Adela Korlatović, A.Selana 31, Labin
60. Kristina Merkaš, Brdovita 94, Kutina
61. Jasmina Hasanović, Karla Kranjca 15/2, Labin
62. Jana Banović, Željanska 69, Lipovljani
63. Dubravka Pavešić, Josipa Matačića 8, Bjelovar
64. Anica, Ljubek, Čalinec 80, Maruševec, Varaždin
65. Stella Slišković, I.Pahlića 8, Crikvenica
66. Nada Prekodravac, Tis. Jarek 54C, Zabok
67. Marijana Brzica, Sv. Spasa 10, Split
68. Siniša Bartolović, Školska 90, Antunovac
69. Ivana Piplica, Zmijavci b.b., Zmijavci
70. Snježana, Sunara, Rimski put 28C, Trogir
71. Vedran Slačanac, I.Zajca 14, Donji Miholjac
72. Marijana Balić, Čakovečka 128, Strahoninec
73. Ana Pivač, Čoviči 161A, Otočac
74. Ivan Besednik, Ravnice 61, Veliko Trgovišće
75. Mladen Plavšić, Veslačka 6, Zagreb
76. Srđan Bilić, Kopreška 88, Split
77. Tatjana Savatović, Ližnjamoro 28, Pula
78. Mladen Folnović, Humljanova 35, Garešnica
79. Josip Marić, A.Gabriča 10, Slav. Brod
80. Irena Dugančić, Carducci 10, Rovinj
81. Dubravko Čižmek, Mokrička 37, Zaprešić
82. Andrea Župan, Selska 45, Skrad
83. Ljuba Rakela, St. Radića 10, Dugi rat
84. Anita Permat, Uspon Sv. Stjepana 1, Pula
85. Mario Krbavac, Željezno polje 31A, Osijek
86. Renata Filipović, Na batu 16, Zaton
87. Jelena Dumbović, Vinigradska 6, Zlatar
88. Katarina Pavičević, O.Ban 5, Pula
89. Muriz Palić, Kaldanija 31, Buje
90. Korana Gaćina, Sukošanska 19, Split
91. Melita Kadušić, G.Reka 233, Jaska
92. Mirjana Vulić, Cara Emina 1, Pula
93. Krunoslav Saćer, Ul.K.A. Stepinca 15, Đakovo
94. Sanela Kovačić, E. Kumičića 13, Daruvar
95. Morena Boljunčić, Modrušani b.b.,Žminj
96. Sanela Pršeš, Kadumi 36, Poreč
97. Mladen Žunec, Bratina 80,Pisarovina
98. Viliam Korani, B.Kosa 19, Pula
99. Maja Matana, Radićeva 16, Pula
100. Ankica Pajić, Viška 1, Dubrovnik
101. Milan Garac, Šegeding 48, Split
102. Aleksandar Mahalić, Novigradska 10, Umag
103. Ivona Tomas, Trg Sv. Servola, Buje
104. Davor Šuran, Srbinjak 49, Tinjan
105. Maja Črnila, Ivanečka 13, Varaždin
106. Zdravko Prodanović, I.Gundulića 172, Pakrac
107. Danijel Sinadinović, Bruštoloni 5, Umag
108. Vesna Lukić, Flanatička 37, Pula
109. Monika Peter, Hrvatske. Republike 19A, Osijek
110. Miroslav Ovčarić, Lučani 40, Brinje
111. Sven Montano, F.Prešerena 11D, Čakovec
112. Mario Rajković, Jelvica 66, Križopolje
113. Ljubica Brcković, Tkalec 37, Bisag
114. Nikša Šitin, Lazarica 3, Split
115. Hermenegild Kobelščak, Hum Zabočki 15, Zabok
116. Bruno Vinduška, Valtura 115c, Pula
117. Mina Bašić, Mokrička 15, Zagreb
118. Davor Kajfeš, Risnička 71, 10342 Dobrina
119. Anja Podnar, Školska 13, Skrad
120. Nina Šunjić, Bana Jelačića 22, Supetar
121. Zvonimir Justament, Ponikve 105, Ivanec
122. Sandra Petriček, Ruče 18, Orle
123. Drago Ivančević, J.B.Jelačića 109, Đakovački Selci
124. Jelena Kunjašić, ul.69, br.2, Velaluka
125. Hrvoje Vulić, Zagorska 11, Novska
126. Erik Hitrec, Riječka 30, Zlatar
127. Danijel Kovačić, P.Zrinskog 11, Husain, Kutina
128. Alen Mikešina, B.Radića 20, Dubrava
129. Borna Dejak, Riva Amfora 5
130. Željka Mihaljević, A.Starčevića 16, Čepin
131. Jasna Delić, S.V. Čiče 18, Rijeka
132. Verica Pavleković, U. na Zori 22, Bjelovar
133. Tihana Šafran, Oštrice 121A, Novi Marof
134. Ado Čirdić, Ž.Fašizma 9C, Umag
135. Petra Stojanović, Štale 55, Bribir
136. Dalibor Meković, Lj. Posavskog 29, Osijek
137. Dario Krsnik, Zagrebačka 49, Jakovlje, Zagreb
138. Milan Tonković, Siliac 3, Ličko Lešće
139. Dalibor Marinić, Čanićeva 3, Lički Osik
140. Marko Branković, Polesine 5, Umag
141. Kristina Ljubić, J.J.Sttossmayera 94, Otok
142. Ivana Vuković, Lopudska 12, Osijek
143. Tea Filipović, S. Pete ja 61, Zmajevac
144. Tomislav Crvić, Stara Baška 76, Punat
145. Jurica Petrić, J.Novaka 2, Hvar
146. Denis Dusman, Palisina 90, Pula
147. Dalibor Kovačević, Papova 4, Zagreb
148. Ivan Krajačić, M.Hrvatske 7, Velika Gorica
149. Ines Pavletić Gržentić, A.C. Tonića 13, Buzet
150. Ivan Radman, V. Bukovca 2, Sinj
151. Darko Hižar, Čakovečka 31, Sesvete
152. Boris Bokulić, Ogulinska 20, Josipdol
153. Dalibor Babić, Stubica 10, Vrbovsko
154. Ružica Čolaković, Cage 45c, Okućani
155. Stipo Dumančić, L.Ružičke bb, Đakovo
156. Marijo Marković, Setinje 41, Pos. Bregi
157. Robert Kocijančić, Zvane Črnje 39, Umag
158. Andrea Komadina, Centener 14, Rovinj
159. Igor Verbanac, Stepančići 17, Nadeščina
160. Siniša Šegić, Brdovita 94, Kutina
161. Zoran Loranzin, Fucane 96, Medulin
162. Indira Sumonjić, A.Starčevića, Lipovljani
163. Daniel Mihinac, Trnjanska cesta 97, Zagreb
164. Marijan Bencek, Pakračka 4, Varaždin
165. Guido Hornik, Lastovska 32, Zagreb
166. Valerija Banjac, M.Gupca 74, Zabok
167. Dragan Bašlić, Bilice 23A, Split
168. Anita Čorić, P.Svačića 16, Antunovac
169. Ante Šumanović, Kralja Tomislava 15, Imotski
170. Iva Rukavina, J.Pučekovića, Velika Gorica
171. Željka Lelkić, Trg Pavla Štosa 34, Varaždin
172. Maja Mošmondor, P.Miškine, Strahoninec, Čakovec
173. Pavle Bubaš, Budačka 214, Gospić
174. Ivana Šafran, Narodnih heroja 1/a, Poznanovec
175. Željka Deduš, Trg.S.Radića 6, Velika Gorica
176. Meri Boko, Mosečka 50, Split
177. Lucija Kušan, Hum stubički 47, Gornja Stubica
178. Ana Čuka, Mali Pašijan 86, Garešnica
179. Ružica Barišić, Pribudovačka 17, Slavonski Brod
180. Petra Orbanić, Sv. Vida 9, Rovinj
181. Martina Mezak, Don Boskova 9a, Zagreb
182. Dora Tomljenović, Toška 9, Skard
183. Niko Bilić, St. Radića 4, Dugi rat
184. Marko Turčinović, Koparska 48, Pula
185. Ivan Maršo, Trnjanska 3, Osijek
186. Šimun Šimunović, Put za Belvedinovo, Mokoška
187. Sandra Jurinec, M.Gupca 4, Bedekovčina
188. Igor Nikolić, Radićeva 61, Pula
189. Denis Azić, Kaldanija 31, Buje
190. Irina Radojsolić, Vukovarska 28, Split
191. Nikola Koluder, Goli Vrh 5, Jaska
192. Luka Crnković, Voltićeva 19, Pula
193. Blaženka Ljubas, Istarska 6, Đakovo
194. Lidija Medek, Škurnjinskih žrtava 14, Rijeka
195. Marjana Salopek, Debeljuhi 17, Žminj
196. Mirko Tribunjak, Dalmatinska 62, Vrsar
197. Ivan Kranjec, Deščevec 37, Zagreb
198. Danijel Petrušić, Boškovićev o. 16, Pula
199. Davor Čuturić, Trgovačka 22,Vodnjan
200. Petrica Balija, Gradićevo 1, Dubrovnik

100 x paket Juicy čaša:
1. Brigita Požar, Senjska 11F, Karlovac
2. Krunoslav Knezić Prigorec, Zelengajska 3, Oroslavlje
3. Bero Bernard, K.Š. Đalskog 64, Zagreb
4. Marko Badovinac, Savska 23 A, Zagreb
5. Josip Nežić, Fallerovo šetalište 35, Zagreb
6. Saša Kos, Livadarka 8, Desinec
7. Gordana Sirotić, Tuki 21, Buzet
8. Tomislav Budinščak, Cvjetno naselje 14, Jastrebarsko
9. Irena Milić, Valdereri 8, Rovinj
10. Davorin Ivanović, Mate Balota 15, Poreč
11. Kristiana Jardas, Jelušići 26, Kastav
12. Tonica Košuljandić, Dramalj 17, Dramalj
13. Antonija Salopek, Sabljak selo 62, Ogulin
14. Domagoj Kljaić, Trg A. Starčevića 1, Osijek
15. Anđa Mandić, Ilica 7, Zagreb
16. Aleksandra Kasun, Opatijska 45, Osijek
17. Emilija Čujo, Kavrerski put 28, Pula
18. Ivana Barović, Put hr. branitelja 68, Mlin
19. Dragan Renić, A. Fortisa 16, Zagreb
20. Ivana Horvat, Podgora Krapinska 87, Krapina
21. Mislav Andraković, Sunčana 9, Brođanci
22. Marko Marković, Padile 9, Zagreb
23. Josip Novosel, Zamršje 27, Karlovac
24. Dražen Peter, Vukovarska 124D, Osijek
25. Snježana – Ivana Pandl, Novo naselje 7, Gornja Stubica
26. Ivana Jagodić, Entrazijeva 28, Metković
27. Marko Medved, Peščenica 48/1, Ogulin
28. Dragana Šimunović, Bana J.Jelačića 37, Delnice
29. Boris Jeličić, Brdo 48 , Selce
30. Sanja Bago, H.A. Šimića 24, Imotski
31. Vitor Gjergay, Trg J.B.Tita 3, Buje
32. Marin Gudac, Preradovićeva 12 , Kraljevica
33. Josipa Butković, Sugno 26, Novi Vinodolski
34. Mladen Perić, D. Boranića 22, Zaprešić
35. Vladimir Krgoč, Put Plokita 40, Split
36. Željko Ilić, Staglišće 8, Zagreb
37. Tomislav Prša, Graberje 120, Zagreb
38. Ruža Pleše, Trnajec 44, Popovača
39. Josip Ključarić, Repovac 17, Zabok
40. Ilija Ravlić, Sv. Mateja 35, Zagreb
41. Ružica Justament, Punikve 102, Ivanec
42. Anja Šumberac, Vinež 330, Labin
43. Zoran Miholček, Kolodvorska 34, Čakovec
44. Tonka Borbelj, Sisačka 39, Popovača
45. Ivana Bukarica, Dr. A, Starčevića 32, Cavtat
46. Alen Štrbenac, Strmac 6, Slunj
47. Željka Lošković, St. Subocka 187, Novska
48. Ivana Stipetić, I.G. Kovačića 10 A, Ogulin
49. Davorka Grđan, Tužno Belska 14, Ivanec
50. Samanta Mavrić Đurđić, G. Tartini 18, Rovinj
51. Ines Marinić, M. Vrhovca 5, Karlovac
52. Ksenija Petaj, Zagorska 55, Bedekovčina
53. Bruno Žunić, Mangartska 5, Zagreb
54. Sabina Badanjak, Šamačka 41, Zagreb
55. Nikolina Berač, Bijankinijeva 26, Samobor
56. Nina Kos, Livadarska 8, Desinec
57. Ronald Pavlatić, Sportska 6B, Buzet
58. Daria Jandrečić, Radnička cesta 31, Jaska
59. Matej Milić, Valdereri 8, Rovinj
60. Paulo Perhat, Mate Balota 12, Poreč
61. Luka Delonga, M. Lovraka 10, Rijeka
62. Darko Pekera, Br. Brozičević b.b., Crikvenica
63. Iva Sopek, Linije 2 a, Tounj
64. Dina Puljić, Klenova 2, Osijek
65. Dubravka Delić, K. Višeslava 7, Zagreb
66. Snježana Galić, Vukovarska 37, Osijek
67. Marko Sesar,Urati 42, Šikići, Pula
68. Martina Grčić, Brgat gornji, Put hrv.Branitelja 68, Dubrovnik
69. Vlado Renić, III. Malešnica 7, Zagreb
70. Bruno Bajs, R. Lovreca 22, Krapina
71. Larisa Andraković, Sunčana 1, Valpovo
72. Tea Glasnović, Dudovec 16, Zagreb
73. Jelena Srdić, Župančićeva 6, Karlovac
74. Marija Tapšanji, Vijenac A.Cesarca 11, Osijek
75. Stefanija Pandl, Novo naselje 7, Gornja Stubica
76. Mario Bulum, Jeovci 5, Metković
77. Gabriel Medved, Peščenica 48/1, Ogulin
78. Petra Mrle, K.P. Krešimira 6, Delnice
79. Alka Volarić, Verdijeva 11, Rijeka
80. Vlatko Lončar, Put Gaja 2, Imotski
81. Lorena Vižitin, 1. svibnja 3, Buje
82. Iris Hrkać, F. Pavešića 4, Kraljevica
83. Radan Knežević, Novi Vinodolski
84. Ivana Ožanić Rogjuljić, Crikvenička 20, Zagreb
85. Boris Parić, Dubrovačka 19 , Split
86. Nikolina Muražija, Staglišće 8, Zagreb
87. Hrvoje Milković, Zagrebačka cesta 14, Zagreb
88. Dario Pleše, Trnajec 44, Popovača
89. Sandra Karunić, Špičkovina 165, Zabok
90. Maja Mandarić, Lastovska 22/5, Zagreb
91. Branko Kraš, Šabanova 4, Ivanec
92. Deni Vlačić, A.Negri 22, Labin
93. Marinko Slokan, Zavnoha 78, Čakovec
94. Nina Podbrežnjak, Stružec 40, Popovača
95. Kristijan Medanić, Gornji obod 37, Cavtat
96. Ante Petrina, V. Kasadasa 8, Slunj
97. Dijana Grmača, D.Cesarića 3, Novska
98. Maja Mareković, Žegar 9/42, Ogulin
99. Oskar Svržnjak, XI Vrbik 5, Zagreb
100. Marija Đurđić, G.Tartini 18, Rovinj

Dobitnici svoje nagrade mogu podići u sjedištu priređivača Jamnica d.d. u Zagrebu, Getaldićeva 3, u roku od 30 dana od objavljivanja rezultata u dnevnom tisku, uz predočenje osobne iskaznice.

Komentari

  1. tatjana kaže

    članak vam je dobar ali nagradu nisam dobila,a vidim iz priloženog članka da je moje ime izvučeno?????????????(tatjana đebro)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *