Konzumovi floristi pobjednici Floraarta 2010

Ivica Radan, cvjećar Super Konzuma u Splitu – sveukupni pobjednik hrvatskog Kupa florista

Ivica Radan

Ivica Radan

Najbolji hrvatski floristi okupili su se na tradicionalnom natjecanju hrvatskog Kupa florista, održanom u četvrtak, 27. svibnja 2010. godine na Bundeku, u sklopu 45. Međunarodne vrtne izložbe Floraart. Ivica Radan, voditelj cvjećarnice Super Konzuma u Splitu i ove je godine osvojio titulu ukupnog pobjednika hrvatskog Kupa florista. Ivica Radan osvojio je prve nagrade u kategorijama vjenčani buket i aranžiranje stola za dvoje te druge nagrade u kategorijama osobna prezentacija i slobodni stil stručka. Sanja Hržić, voditeljica Konzumove cvjećarnice u centru Cascade, osvojila je drugu nagradu u kategoriji vjenčani buket i treće nagrade u kategorijama osobna prezentacija, aranžiranje stola za dvoje i slobodni stil stručka. Uz iznimno velik broj nagrada koje su na Kupu florista osvojili Ivica Radan i Sanja Hržić, na svečanom otvorenju Floraarta, Konzum d.d. je osvojio i treću nagradu u kategoriji kreativni izraz u oblikovanju prostora.

Sanja Hržić

Sanja Hržić

Konzumovi cvjećari koji su svojim cvjetnim kreacijama izrazili posebnost svog umjetničkog izričaja na ovogodišnjem FLORARTU, svim kupcima će  prema njihovim željama izraditi aranžmane za svaku prigodu te ujedno pružiti i uslugu dekoriranja poklona u sklopu Konzumovih cvjećarnica. Konzumove cvjećarnice, kojih je 41 u sklopu Konzumove prodajne mreže, prepoznatljiv su dio ponude Konzumovih prodavaonica gdje će kupci uz aranžersku uslugu i osobni pristup vrhunskih florista pronaći bogat izbor rezanog cvijeća, cvjetnih buketa, lončanica, aranžmana i dekoracija, poručuju iz Konzuma.