Kontakt

Portal Ja TRGOVAC je središnje mjesto informiranja o maloprodaji i industriji robe široke potrošnje u Hrvatskoj.
Svakodnevno donosi vijesti, tržišne analize i trendove, pregled novih proizvoda na tržištu te prenosi savjete stručnjaka i mišljenja vodećih ljudi industrije. Namijenjen je svim sudionicima RETAIL/FMCG sektora: trgovcima, proizvođačima, distributerima, potrošačima i svima onima koje zanimaju relevantne i kvalitetne informacije vezane za maloprodaju i industriju robe široke potrošnje.

Portal i magazin JA TRGOVAC u drugim medijima.

Ja TRGOVAC
Ilica 1a, 4.kat – Neboder
10 000 Zagreb
Tel : +385 1 559 5056
Fax: +385 1 555 2598
Mail: redakcija@jatrgovac.hr

Izdavač: KunaPak d.o.o.
Direktor: Maroje Sabljić, MB: 01733362, OIB: 74145480771
Poslovni ured: Ilica 1a, 10 000 Zagreb
Zagrebačka banka d.d., Trg bana Jelačića 10, 10 000 Zagreb
IBAN: HR9523600001101667624, SWIFT: ZABAHR2X
Trgovački sud u Zagrebu, član Uprave: Maroje Sabljić
Temeljni kapital 20.000,00 kn uplaćen u cijelosti

Ja TRGOVAC magazin član je:

 

 

 

 

Internet portal – ISSN 1847-9995
Početna godina izlaženja: prosinac 2008.
Magazin – ISSN 1847-9987
Početna godina izlaženja: srpanj 2010.


Redakcija:

Direktor
Maroje Sabljić
maroje@jatrgovac.hr

Glavni urednik
Goran Pavlović
goran@jatrgovac.hr
——————————
Novinar
Marija Brkanić Kulenović
marija@jatrgovac.hr

Grafički urednik
Tomislav Gamberožić
redakcija@jatrgovac.hr

Voditelj prodaje
Zoran Cvijić
zoran@jatrgovac.hr

Prodaja i marketing
prodaja@jatrgovac.hr
Tel : +385 1 559 5056

Službenik za zaštitu osobnih podataka
redakcija@jatrgovac.hr
Tel : +385 1 559 5057

With a total qualified circulation of 6.000 copies and several thousand readings of the digital edition per month, Ja TRGOVAC is the leading source of information for retail and consumer goods industry in Croatia.